Bugun...KURBAN BAYRAMI MARMARİS, DATÇA, GÖKOVA, DALYAN TURU
Tarih: 13-08-2017 19:13:04 + -


6 GECE HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA, 3 TEKNE GEZİSİ

facebook-paylas
Tarih: 13-08-2017 19:13

KURBAN BAYRAMI MARMARİS, DATÇA, GÖKOVA, DALYAN TURU


İki Kişilik Odada Kişi Başı   1435,00 TL -
Tek Kişilik Oda   1810,00 TL -
Odada 3. Kişi   1375,00 TL -
Çocuk (7-12)   1080,00 TL -
Bebek (0-6)   300,00 TL -
* Çocuk indirimleri anne-baba veya iki büyükle aynı odayı paylaştığında geçerlidir.

 
Erken Rezervasyon ve İndirim Avantajları

10 KİŞİ VE ÜSTÜ GRUP İNDİRİMİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ

TUR PROGRAMI


Marmaris,Datça, Eski Datça, Can Yücel Evi (dışarıdan görülecektir) Gökova Körfezi, Sedir Adası, Orhaniye, Kızkumu, Bayır Köyü, Şelale, Dalyan, İztuzu Sahili, Selimiye, Bencik Koyu, Dişlice ve Kamelya Adaları.


1.GÜN: BULUŞMA VE HAREKET


Akşam saat 22.30 de ELDEBERAN TUR önünde buluşma ve hareket.


2.GÜN: GÖKOVA KÖRFEZİ, MARMARİS


Sabah saatlerinde Sakar Geçidi'nde Gökova Körfezi'ni seyredip Marmaris'e doğru yolumuza devam ediyoruz. Marmaris'teki otelimizde açık büfe kahvaltı bizi bekliyor. Odalarımız saat 14.00'ten sonra verilecek. Kahvaltı sonrası isteyenlerle Marmaris şehir turu yapıyoruz. İsteyenler deniz ve havuzdan yararlanabilir. Otelimizde HER ŞEY DAHİL konaklıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra otelimizin havuzunu kullanmaya devam ediyor veya denize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'teki otelimizde.
Konaklayacağımız IDEAL PEARL OTEL denize 200 metre mesafededir. Biz denize sıfır konumundaki kardeş otelimiz  İDEAL PRIME BEACH 'in plajını kullanıyoruz. 
Not: Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmayınız.


3.GÜN:TURGUT ŞELALESİ, BAYIR KÖYÜ, KIZKUMU, MARMARİS


Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğu sonrası Turgut Köyü'ndeki şelaleleri görmeye gidiyoruz. Sığla ağaçları arasındaki şelaleye, patika ve dere kenarından yaklaşık 30 dakikalık yürüyüşle ulaşacağız. Suyla ormanın birbirini sarıp sarmaladığı bu gizli cennet köşesine olan keşif gezimizi tamamladıktan sonra Bayır Köy'de çınar ağaçlarının altında çay molası veriyoruz. Orhaniye'ye kadar gelip, Kızkumu'nu görmeden gitmek olmaz elbet! Kızkumu'nda bir yandan deniz üstünde yürüme mucizesine tanıklık ederken, bir yandan da bu mucizeyi yaratan efsaneyi kulaklarımıza misafir ediyoruz. Kralın kızıyla, balıkçının aşkını kutsayan Kızkumu'nda, yüzme molası sonrası dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Marmaris'deki otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası Marmaris akşamlarının keyfini çıkarmak üzere buluşuyoruz. 


4.GÜN: SEDİR ADASI


Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Otobüsümüzle yine kısa bir yolculuk sonrası Çamlı köyüne gidiyoruz. Buradan tekneye binip kumuyla meşhur Sedir (Kleopatra) Adası'na gidiyoruz., adadaki tarihi kalıntılar gezip deniz için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


5.GÜN: DATÇA


Kahvaltı sonrası otelin havuzundan yararlanıyor veya deniz için  İDEAL PEARL OTEL'in plajına gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra saat 14.00 buluşuyoruz. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bu sefer Can Yücel ile özdeşleşen  Datça'ya gidiyoruz. Sonra taş evler ile ünlü Eski Datça'da; cami, şair Can Yücel'in evinin dıştan görülmesi ve köy kahvesinde mola. Daha sonra deniz için serbest zaman. Akşam saatlerinde Marmaris'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


6.GÜN:MAVİ YOLCULUK, DALYAN, İZTUZU SAHİLİ, ÇAMUR BANYOSU


Kahvaltı sonrası Marmaris Limanı'ndan kısa bir "MAVİ YOLCULUK" yapacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz.Marmaris'den Iztuzu Sahili'ne kadar büyük tekne ile gidiyoruz. Daha sonra küçük teknelere geçiyoruz.  Dalyan'ın en eski kültürünü barındıran Antik Kaunos Kenti'nin kaya mezarlarının büyüleyici güzelliğini gördükten sonra çamur banyosu ve kaplıca havuzlarının bulunduğu tesislere gidiyoruz. Aklınızda olsun çamurun içindeki mineraller gümüş takılarınızın kararmasına sebep oluyor bundan dolayı çamur banyosu havuzlarına girmeden bütün aksesuar eşyalarınızı çıkarmanızı öneriyoruz. Çamur ve kaplıca suları 39 derece sıcaklıkta olup, kükürt, klorür, sodyum, hidrojen sülfür, flüorür ve radyoaktif radon gazı içermektedir. Çamur banyosundan sonra küçük teknelerle İztuzu Sahili'ne geri dönüyoruz. Deniz için serbest zamandan sonra tekneyle Marmaris'e geri dönüyoruz. Öğle yemeği teknede alınacaktır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  


7.GÜN: SELİMİYE, BENCİK KOYU, DİŞLİCE, KAMELYA ADALARI


Kahvaltı sonrası şirin bir sahil köyü olan Selimiye'ye gidiyoruz. Tekneyle Türkiye'nin en bakir kalmış koylarına gidiyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Havlu, terlik ve güneş kreminizi ayrı bir çantaya koyup otobüste yanınıza almayı unutmuyoruz. Bencik Koyu, Dişlice Adası, Kamelya Adaları'nı gezip yüzme molaları verdikten sonra Selimiye'ye geri dönüyoruz. Selimiye'de serbest zaman. Daha sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 


8:GÜN: MARMARİS, ANKARA


Kahvaltı sonrası Marmaris Arkeoloji Müzesi ve kalenin gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Saat 22.30 sularında Ankara'ya varış.


HİZMET BEDELİ VE KAPSAMI
Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. 
EldeberanTur'un gündüz gerçekleştirilen tüm tur programlarında "ekstra tur bedeli" adı altında ayrıca para toplanmaz. 


MÜZEKART UYGULAMASI


Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. 
Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. 
Bu tur için T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücreti toplamı: 28 TL dir
Tura başlamadan evvel,  İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelere kimliğiniz ile başvurup müzekart sahibi olabilir ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müzeleri ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.


MÜZEKART ÜCRETİ


Sınırsız giriş yapılabilen MÜZEKART 50 TL, 


Müze ve Ören yerlerine Girişlerde Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge için tıklayınız

Ulaşım
OTOBÜS İLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Otobüsle ulaşım, otelde her şey dahil konaklama(6), kahvaltılar (7), öğle yemekleri (6), akşam yemekleri(6), 3 tekne turu, çevre gezileri, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Son gün öğle ve akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, tüm tekne gezilerindeki içecekler.
Gerekli Malzemeler
Mayo, havlu, şampuan, terlik, şapka, su kabı(matara-termos), açık renk pamuklu giysiler, güneş gözlüğü, güneş yağı, küçük sırt çantası , yedek giysi, yedek çamaşır ve çorap, kazak, yağmurluk, fotoğraf makinesi, pil, yedek film, yedek hafıza kartı ve şarj aleti, antibakteriyel jel.
Diğer Bilgiler
-ÖĞLE YEMEKLERİ: 
Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
-Müzekart'ı olanlar, 65 yaş üstü ve 17 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. 

NOT: Marmaris'te arıcılık yapıldığı için günlük turlara çıkarken parfüm kullanılmamasını öneriyoruz.
 
Bu haber 548 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Kurban Bayramı Turları Haberleri

TAKİP EDİLEN TURLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN TURLAR
  • TURLAR
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
  • Bolu il turizm tanıtım
    Bolu il turizm tanıtım
  1. Bolu il turizm tanıtım
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI